Plants vs. Zombies 2

Klasik
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 98.3 MB
  • Version 6.4.1
  • Dil Türkçe
  • Firma ELECTRONIC ARTS
Zombiler ile baş etmeye çalışacağınız Plants vs. Zombies 2 oyununa sahip olun.

Plants vs. Zombies 2 cep telefonunuzda oynayabileceğiniz macera oyunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. 

Plants vs. Zombies oyunun devamı olarak karşımıza çıkan macera dolu bir mobil oyun olan Plants vs. Zombies 2 oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Korkunç zombilerin yer aldığı Plants vs. Zombies 2 oyununda kendimizi zombilerden korumak için çeşitli bitkileri kullanıyoruz. Birinci oyunun daha da gelişmiş hali olarak karşımıza çıkan oyunumuz sizlere macera dolu bir oyun sunarken mobil cihazınızda sıkılmamanız için sizlere eğlenceli bir dünya sunacaktır. Oyunda kendi stratejinizi de kullanacaksınız. 

Keyif alarak oynayacağınız Plants vs. Zombies 2 oyununda zombiler ve eğlenceli bitkiler ile keyifli aksiyonların peşinden koşacak ve zombilerden korunmak için her yolu deneyeceksiniz. Zombi ve çiçeklerin çeşitliliği birden fazla olup her an hepsi değişmektedir. Bu da oyuna süreklilik katmakla beraber de oyundan sıkılmamanızı sağlıyor. 

Sizde akıllı mobil cihazınızda zombiler ve bitkiler ile keyifli bir maceraya atılmak için Plants vs. Zombies 2 oyununa sahip olun.

 

 
Daha Fazla Göster
Plants vs. Zombies 2 indir